В Україні ліквідують ще один банк


В Україні ліквідують ще один банк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав процедуру ліквідації банку «Національні інвестиції» на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Як повідомляється на сайті фонду, ліквідація банку триватиме два роки – до 2 грудня 2017 включно. Ліквідатором банку призначений Ігор Волощук.

Нагадаємо, Національний банк України 17 вересня визнав неплатоспроможним банк «Національні інвестиції», раніше визнаний проблемним з призначенням куратора з причини непрозорості ряду операцій і стрімкого істотного скорочення ліквідних коштів.

Банк «Національні інвестиції» працював на ринку України з 2011 року і входив до групи невеликих фінустанов за обсягом активів. За інформацією на сайті банку, його найбільшим власником є ​​Наталія Огородник, яка прямо і опосередковано володіє часткою в 33,7407% через компанії «Украгроспілка», «Віадук» і «Еко».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua