Morgan Stanley називає 2016 "роком ієни"


Morgan Stanley називає 2016 "роком ієни"

Ієна в наступному році випередить долар і стане справжньою зіркою світового валютного ринку з оборотом $5,3 трлн в добу, вважають аналітики Morgan Stanley.

Як повідомляє агентство Bloomberg, прогнозом Morgan Stanley вибивається з консенсусу: банк очікує зміцнення ієни до кінця 2016 року до 115 / $ 1 з поточних 122-123 / $ 1. Середній прогноз аналітиків, опитаних Bloomberg, становить 126 ієн / $ 1, тобто вони в більшості своїй розраховують на ослаблення японської нацвалюти.

У число основних торговельних рекомендацій Morgan Stanley для ринку Forex на майбутній рік входить покупка ієни в парах з фунтом стерлінгів, швейцарським франком, південнокорейської воною і китайським юанем (точніше, його “експортної версією”).

“Ієна – найбільш недооцінена серед основних валют розвинених країн, з точки зору довгострокової динаміки вона знаходиться на екстремально низькому рівні”, – заявив керівник європейського департаменту валютної стратегії в Morgan Stanley Іен Стеннард.

З квітня 2013 року, коли Банк Японії ввів безпрецедентні заходи стимулювання, ієна подешевшала більш ніж на 20% в парі з доларом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua