Дохід "Волі" за три роки зріс на 32%


Дохід "Волі" за три роки зріс на 32%

Дохід групи компаній “Воля” в період 2012-2015 років збільшився на 32%, повідомив генеральний директор провайдера Джордж Жембері.

“За три роки дохід збільшився на 32%. Є два параметри абонентської бази – кількість і цінність абонентів. Ось цінність для нас і виросла, відповідно, виріс і дохід. Сегмент абонентів з низьким ARPU (середня виручка на одного користувача) зменшується, при цьому стрімко зростає середній і преміум-сегмент “, – сказав гендиректор.

За словами Джорджа Жембері середній місячний рахунок абонента за період його роботи в компанії збільшився з менш 60 до 80 грн.

У структурі доходів спостерігається тенденція збільшення надходжень як від телебачення, так і від послуги доступу до інтернет та інтерактивних послуг в цілому. “Вважаємо, через два-три роки в структурі нашого доходу буде превалювати ОТТ. Такі тенденції”, – констатував керівник компанії.

Жембері також повідомив, що компанія планує покупку регіональних активів в найближчі 18 місяців. У 2015 році “Воля” придбало мережі провайдерів у Фастові та Білій Церкві. За прогнозом гендиректора на українському ринку протягом двох – трьох років почнеться консолідація.

“Воля” також зацікавлена у спільних проектах з мобільними операторами і веде переговори про співпрацю. За словами Жембері, у компанії є легальний контент і механізм його монетизації, що може допомогти мобільним операторам отримувати прибуток з послуг високошвидкісного мобільного інтернету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua