Порошенко анонсував нові закони на ринку капіталу


Порошенко анонсував нові закони на ринку капіталу

Президент Петро Порошенко має намір ініціювати підвищення незалежності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента за підсумками зустрічі з генеральним секретарем Міжнародної організації регуляторів ринків цінних паперів (IOSCO) Девідом Райтом.

Порошенко підкреслив важливість адаптації українського законодавства до глобальних вимогам і повідомив, що найближчим часом виступить з відповідними законодавчими ініціативами для посилення незалежності регулятора ринку цінних паперів і розвитку цього ринку в цілому.

За словами Президента, підписаний Меморандум про взаєморозуміння з консультування, співробітництву та обміну інформацією, а також прийняття законодавчих змін дозволять забезпечити взаємодію регуляторів для ефективного регулювання ринку цінних паперів.

Президент зазначив, що розвиток ринку капіталу сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, разом з посиленням протидії корупції та створенням системи незалежного правосуддя.

Генеральний секретар IOSCO зазначив, що здивований загальною проєвропейською атмосферою і готовністю української влади до впровадження рішучих реформ.

Прийняття закону про ринок цінних паперів і приєднання України до Міжнародної організації комісій з цінних паперів є важливим тестом на шляху реформ ринку капіталу.

IOSCO буде всіляко підтримувати Україну на цьому шляху, запевнив її керівник.

“Цей закон дозволить створити незалежний орган-регулятор, який дозволить у майбутньому створити потужний ринок капіталу у вашій країні, зміцнити економіку, в результаті чого виграють усі українці”, – сказав Девід Райт.

На зустрічі також були присутні заступник голови адміністрації Президента Олександр Данилюк і голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

Як повідомляло агентство, Міжнародний валютний фонд рекомендує Україні підвищити незалежність Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до березня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua