Торгова мережа "Амстор" визнана банкрутом


Торгова мережа "Амстор" визнана банкрутом

Господарський суд Дніпропетровської області визнав ТОВ “Амстор”, розвиває в Україні мережу однойменних продуктових супермаркетів, банкрутом і постановив ввести процедуру ліквідації підприємства строком на рік.

Відповідну постанову суд прийняв 16 жовтня 2015 в рамках справи про банкрутство, порушеної на підставі заяви самого підприємства 7 вересня 2015.

При цьому компанія Lorley Investments Limited (Кіпр), що раніше володіла часткою 11,55% у статутному капіталі ТОВ, 9 жовтня 2015 направила до суду заяву для отримання висновку державного органу з питань банкрутства про наявність ознак фіктивного банкрутства або умисного доведення підприємства до банкрутства, проте аудитори не виявили ознак фіктивного банкрутства ТОВ “Амстор” і заява була відхилена.

Згідно з постановою, ліквідатор підприємства повинен скласти реєстр вимог кредиторів та надати його на затвердження Господарському суду Дніпропетровської області до його розгляду на засіданні 17 січня поточного року. До реєстру вже включені вимоги 20 кредиторів компанії на суму 2,417 млрд грн, що перевищує її активи.

Як вказується в постанові, активи підприємства станом на 3 вересня 2015 за результатами проведеного аудиту становили 1,304 млрд грн. При цьому довгострокові та поточні зобов’язання компанії склали 2,149 млрд грн і 268,067 млн грн відповідно.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців на 23 листопада 2015, учасниками ТОВ “Амстор” є Smart retail Group Ltd, 44,74%, Mortanto Holdings Ltd, 19,65%, Zemolivien Holdings Ltd, 15%, Pegoline Holding Ltd , 5,61%, Credasta Services Ltd, 5,33% (всі – Лімассол, Кіпр), а також ТОВ “Компанія з управління активами “Дельта”, 9,67% (Дніпропетровськ). Статутний капітал компанії становить 64,57 млн грн. Керівником з квітня 2015 року призначений Олександр Баранов.

Компанія в 2013 році отримала 95,51 млн грн чистого прибутку – в 2,8 рази менше, ніж роком раніше. При цьому чистий дохід підприємства скоротився на 37,72% і склав 498,99 млн грн.

Серед дочірніх компаній ТОВ “Амстор” представлені: ТОВ “Капітель-Інжиніринг”, ТОВ “Амстор-Інвест”, ТОВ “Будіндустріясервіс”, ТОВ “Амстор-М”, ТОВ “Чумацький Шлях”, а також ТОВ “Облкоопрінкторг-2”, ПП “Ехмея” і ТОВ “Юр-Тект-Консалтинг” (усі – Дніпропетровськ). Крім того, дочірніми компаніями “Амстора” є ПП “Брок Сервіс” (Запоріжжя), ПП “Грінленд V” (смт Ювілейне Дніпропетровської обл.), ТОВ “Паріпрод” (Донецьк), ТОВ “Лугінвестпрод” (Луганськ) та ТОВ “Ам -Захід “(Львів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua