Одеська залізниця залучила 200 млн грн


Одеська залізниця залучила 200 млн грн

Одеська залізниця залучила 200 млн грн фінансування за підсумками розміщення облігацій серій “L” – “R” загальною номінальною вартістю 810 млн грн, повідомив емітент у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, підприємству вдалося продати тільки 200 тис. облігацій серії “Р” з 250 тис. Емітованих, відповідна операція відбулася 24 листопада 2014 року. Облігації інших серій залишилися не проданими.

Як повідомлялося, рішення про розміщення облігацій Одеської залізниці на 810 млн грн прийнято 22 вересня 2014.

Залучені кошти планувалося направити на капітальні інвестиції, в тому числі на оновлення та модернізацію основних засобів, вдосконалення системи швидкого пересування транзитних вантажів по території України, а також на поповнення оборотних коштів.

Цінні папери випущені номіналом 1 тис. грн в кількості: серії “L” і “R” – по 50 тис. Шт., Серії “N” і “Q” – по 100 тис. шт., Серія “М” – 200 тис . шт., серія “О” – 60 тис. шт. і серія “Р” – 250 тис. шт.

Розміщення цінних паперів проходило на фондовій біржі ПФТС (Київ) в періоди: облігації серій “М” – “О” і “Q” – “R” – з 27 листопада 2014 по 27 жовтня 2015 року, облігації серій “L” і “ Р “- з 10 листопада 2014 по 10 жовтня 2015 року.

Термін обігу облігацій серій “М” – “О” і “Q” – “R” – до 22 листопада 2017 року, серій “L” і “Р” – до 5 листопада 2017 року. У той же час за облігаціями “P” – “R” передбачена одноразова оферта – в травні 2016 року.

Відсоткова ставка за облігаціями серій “L” – “O” на весь період їх обігу встановлена ​​на рівні 13,5% річних. Відсоткова ставка за облігаціями серій “P” – “R” на весь період їх обігу встановлена ​​на рівні 23,5% річних.

Номінальна вартість облігацій серій “L” – “O”, а також нарахований по них процентний дохід індексовані до курсу долара США на дату розміщення облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua