Банкіри назвали основне джерело доходу банків цього року


Банкіри назвали основне джерело доходу банків цього року

Основне джерело доходу банків цього року – кредитування населення. Про це заявили банкіри під час круглого столу «Стан банківського бізнесу в 2015 році. Роздріб».

При цьому на ринку споживчого кредитування відбувся великий перерозподіл активних гравців, повідомив директор Центру економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс» Сергій Мамедов.

Дельта Банк був дуже великим гравцем на ринку споживчого кредитування. Він закрився і звільнився великий сегмент. ОТП Банк також зменшив свою активність у цьому напрямі. Деякі банки, які раніше працювали в цьому напрямку, стають більш активними. Це відноситься до таких установ як Банк Михайлівський і Ідея Банк”, – розповів Сергій Мамедов.

Однак нові лідери ринку зараз теж шукають додаткові можливості отримання доходу. «Ми бачимо для себе можливість додаткового заробітку на продажу страховок, використовуючи це як окремий напрямок і активно працюючи з роздрібними клієнтами», – вважає голова правління Банку Михайлівський Ігор Дорошенко.

За його словами, страховки можна продавати не тільки в класичному вигляді, коли клієнту пропонується іпотека і страхування заставного майна, а й при видачі споживчих кредитів. Рівень проникнення страхових продуктів в цьому сегменті становить 65-70%.

«Існують програми страхування від нещасних випадків і втрати роботи, які, як правило, йдуть в пакеті зі споживчим кредитом», – уточнив Ігор Дорошенко.

Затребувані також окремо стоять страхові продукти, які не пов’язані ні з кредитами, ні з депозитами, ні з розрахунковими операціями, так званий «страховий супермаркет».

«Нещодавно ми запустили новий продукт – страхування домашніх тварин з покриттям лікування в ряді ветеринарних клінік. Враховуючи емоційну прихильність клієнтів до своїх домашніх тварин, цей продукт непогано продається », – відзначив голова правління Банку Михайлівський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua