Раді пропонують не поширювати банківську таємницю на підприємців


Раді пропонують не поширювати банківську таємницю на підприємців

Депутати Верховної Ради Дмитро Лубинець (“Блок Петра Порошенка”) і Максим Поляков (“Народний фронт”) пропонують парламенту не поширювати банківську таємницю на фізичних осіб-підприємців в частині їх діяльності.

Про це йдеться в зареєстрованому 13 листопада, законопроекті №3479.

Законопроектом пропонується передбачити, що банківською таємницею є інформація про банківський рахунок (депозиті) фізособи (крім фізособи – суб’єкта підприємницької діяльності в частині діяльності), а також інформація про операції, які були проведені на користь чи за дорученням фізособи (крім підприємця в частині діяльності) .

Передбачається встановити, що інформація про банки чи клієнтів, яка збирається Національним банком при нагляді і перевірках є банківською таємницею виключно в частині інформації, що стосується інформації про громадян.

Законопроектом також встановлюється новий порядок розкриття банківської таємниці.

Зокрема, банківська таємниця не розкривається Фіскальній службі, Держфінмоніторингу, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку та органам Державної виконавчої служби.

Як повідомляло агентство, в 1 півріччі Міністерство фінансів оприлюднило законопроект “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення обслуговування заможних громадян)”.

Мінфін пропонував, щоб інформація про юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, відкривалася Державної фіскальної службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua