ЄБРР займеться модернізацією ФГВФО


ЄБРР займеться модернізацією ФГВФО

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосив конкурс з відбору консультантів для модернізації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

“За сприяння ЄБРР Фонд гарантування отримає консультаційну допомогу в удосконаленні організаційної структури та операційних процесів. ЄБРР на своєму сайті оприлюднив інформацію про відповідному конкурсі з відбору консультантів”, – повідомляє Фонд.

Консультанти будуть залучатися з метою модернізації операційних процесів (у тому числі у сфері бухгалтерського та управлінського обліку), для розширення можливостей Фонду з оцінки та продажу активів неплатоспроможних банків, для удосконалення діяльності з управління персоналом, а також для розробки регуляторних актів, що передбачають реалізацію рекомендацій експертів.

Практична реалізація проекту почнеться в 2016 році.

Даний етап надання Фонду технічної допомоги з боку ЄБРР є вже другим. Перший етап був здійснений в 2014 році, коли була проведена діагностична оцінка цілей і завдань, нормативно-правових актів та структури Фонду. За підсумками першого етапу були розроблені рекомендації з удосконалення організаційної структури і процесів з метою підвищення ефективності діяльності Фонду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua