Дохід "Київстару" в III кв. 2015 р. збільшився на 14%


Дохід "Київстару" в III кв. 2015 р. збільшився на 14%

Дохід АТ “Київстар” в липні-вересні 2015 року збільшився на 14% порівняно з аналогічним періодом 2014 року – до 3,595 млрд грн.

Згідно з фінансовим звітом телекомгрупи Vimpelcom Ltd., до якої входить український оператор, дохід від надання мобільних послуг за дев’ять місяців зріс на 16% – до 3,357 млрд грн, тоді як дохід від фіксованого зв’язку скоротився на 6% – до 238 млн грн (з них 132 млн грн – від надання послуги широкосмугового доступу до інтернету (ШСД), зростання – 23%).

За підсумками третього кварталу показник EBITDA збільшився на 28% – до 1,835 млрд грн. Обсяг капітальних інвестицій зріс на 75% і склав 778 млн грн.

Згідно зі звітом, у третьому кварталі кількість абонентів мобільного зв’язку оператора скоротилася на 2% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 25,7 млн. При цьому абонентська база послуги ШСД практично не змінилася і склала понад 800 тис.

Показник ARPU мобільного зв’язку зріс на 14% – до 42 грн, за послуги ШСД – на 22%, до 54 грн.

Скорочення мобільної абонентської бази оператор пояснює відтоком користувачів у результаті відключення послуг на сході України.

Як вказано у звіті, “Київстар” успішно запустив 3G-мережу, покривши на кінець третього кварталу понад 350 населених пунктів. 3G-послугами скористалися понад 1 млн його абонентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Київстар
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua