Багато учасників не повинні сприймати регулятора, як друга і помічника, - Тимур Хромаєв


Багато учасників не повинні сприймати регулятора, як друга і помічника, - Тимур Хромаєв

Багато учасників ринку сприймали регулятора, як друга і помічника, але завдання регулятора – забезпечити для професійних учасників прозорий вихід на ринок, а також ефективний нагляд над їх діяльністю. Про це в 83 випуску подкастів на Finance.UA розповів голова Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) України Тимур Хромаєв.

“Зіставляючи, порівнюючи реакцію учасників, можна сказати, що вони не звикли до дуже ретельного безкомпромісного аналізу, який ми укладаємо чисто в норми. Ми намагаємося кожне рішення проводити усвідомлено, розсудливо, в рамках чинного законодавства. Багато хто думав, що регулятор – друг, помічник і якщо впадеш тебе піднімуть. Але завдання регулятора – це фактично суддівське завдання “, – зазначив Тимур Хромаєв.

Він додав, що нинішнє законодавство має свої “перекоси” і у зв’язку з цим регулятор змушений займатися ліцензуванням, не віддаючи належну увагу основній діяльності.

“По-суті його діяльність не повинна на цьому грунтуватися, він повинен регулювати, направляти, встановлювати чіткі критерії роботи”, – заявив голова НКЦБФР Тимур Хромаєв.

Більше інформації слухайте в подкасті 83: Про перспективи реформування Фондового ринку України розповідає Тимур Хромаєв

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua