Panasonic збільшив прибуток у II фінкварталі на 20%, сильніше від прогнозів


Panasonic збільшив прибуток у II фінкварталі на 20%, сильніше від прогнозів

Panasonic Corp., один з провідних японських виробників споживчої електроніки, а також електротоварів для бізнесу і промисловості, збільшила чистий прибуток у другому фінансовому кварталі 2016 року сильніше від очікувань експертів.

Як вказано в прес-релізі Panasonic, чистий прибуток у другому фінкварталі (липень-вересень) зріс на 20%, до 51,8 млрд ієн ($429 млн).

Операційний прибуток Panasonic збільшився на 31% – до 123,9 млрд ієн.

Виручка компанії в минулому кварталі підвищилася на 2%, до 1,9 трлн ієн.

Експерти, опитані агентством Bloomberg, в середньому прогнозували чистий прибуток компанії на рівні 48,2 млрд ієн, операційний прибуток – 105,9 млрд ієн, виручку – 1,95 трлн ієн.

У першому фінансовому півріччі чистий прибуток компанії зріс на 38% в річному вираженні, до 111,3 млрд ієн, тоді як виручка збільшилася на 2%, до 3,67 трлн ієн.

Виручка Panasonic від операцій в Японії скоротилася в квітні-вересні на 2% – до 1,71 млрд ієн, головним чином через зменшення продажів фотообладнання. Виручка від зарубіжних операцій зросла на 4%, до 2,05 млрд ієн, завдяки зниженню курсу ієни та збільшенню продажів у сегменті рішень для корпоративних клієнтів.

Компанія підтвердила річний прогноз, згідно з яким за підсумками 2016 фінроку її чистий прибуток складе 180 млрд ієн при виручці в 8 трлн ієн.

Акції Panasonic в четвер подорожчали на 0,5%, її капіталізація оцінюється в 3,45 трлн ієн ($28,6 млрд). Звітність компанії була опублікована після закриття торгів у Японії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua