Diebold представив банкомати майбутнього


Diebold представив банкомати майбутнього

Провідний виробник банкоматів Diebold представив два нових пристрої, які наочно демонструють, як виглядатиме банкінг майбутнього. У нових АТМ відсутні відразу кілька недоліків попередніх моделей. Вони займають менше місця, скорочують час транзакції до 10 секунд, і відкривають доступ до банківських сервісів, які раніше можна було отримати тільки у відділеннях.

Обидва пристрої представлені на конференції Money 20/20, яка стартувала 25 жовтня в Лас-Вегасі.

Робота банкомату без екрану і отвори для карти «Irving» повністю заснована на взаємодії зі смартфоном користувача. Тестуванням банкомату вже займається американський Citi Bank.

- Швидкість: аутентифікація відбувається через сканування QR-коду, NFC-з’єднання, або розпізнавання сітківки ока клієнта. Ці технології дозволяють скоротити процес одержання готівки до 10 секунд.

- Безпека: відсутність картрідера і клавіатури, а також аутентифікація за допомогою смартфона скорочує ризики шахрайства.

- Габарити: всі деталі транзакції користувач вводить через свій смартфон. Це дозволяє відмовитися від багатьох традиційних компонентів банкомату і зробити його на 37% більш вузьким, ніж старі моделі.

Двосторонній термінал самообслуговування «Janus» здатний обслуговувати двох клієнтів одночасно, пропонуючи розширений функціонал при тому ж зовнішньому вигляді.

У цього банкомату також немає отвору для прийому карт. Підключення та ідентифікація відбуваються через смартфон користувача. Також з банкомату прибрали принтер чеків. Вся інформація про транзакції надходить на e-mail клієнта.
Банківські операції: сенсорний екран банкомату дозволяє підписувати документи, а також сканувати паспорт для відкриття нового рахунку. Крім того, клієнт може запросити відеоконференцію з касиром для виконання більш складних операцій.

Пристрій оснащений датчиками, які дозволяють безпечно використовувати банкомат одночасно двома клієнтами.

У Diebold впевнені, що незважаючи на розвиток цифрових платежів, готівкові ще довго будуть затребувані серед клієнтів банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua