S&P підвищив рейтинги Приватбанку з SD до СС/С


S&P підвищив рейтинги Приватбанку з SD до СС/С

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило довгостроковий рейтинг і короткостроковий рейтинги в іноземній валюті входить до групи найбільших Приватбанку з SD до СС/С.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

Підвищення рейтингів ПриватБанку обумовлено укладенням угоди з власниками єврооблігацій у розмірі 200 млн доларів, що підлягають погашенню 23 вересня 2015, про продовження терміну обігу цих цінних паперів до 15 січня 2016 (з можливістю продовження терміну обігу до 2018 р).

Згідно зі шкалою агентства, рейтинги рівня СС означають, що емітент має серйозні труднощі з виплатами за борговими зобов’язаннями.

Як повідомляло агентство 8 вересня Приватбанк підписав додаткову кредитну угоду з власниками облігацій в обсязі 200 млн доларів і терміном погашення у вересні 2015 року. В рамках цієї угоди банк збільшить процентну ставку по облігаціях до 10,25% і перенесе дату погашення облігацій з 23 вересня 2015 на 15 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua