Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин в Житомирі


Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин в Житомирі

Німецький бізнес анонсував можливість інвестицій в споруду заводу з виробництва автомобільних компонентів в Житомирі, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі з посиланням на зустріч представників Делегації німецької економіки в Україні з керівництвом міністерства.

Згідно з повідомленням, німецька делегація відзначила наявність видимих​ успіхів у полегшенні умов ведення бізнесу, а також висловила сподівання на успішне проведення Німецько-українського бізнес-форуму.

«Це дуже хороший сигнал. Ми сподіваємося, що бізнес-форум буде додатковим імпульсом для розширення німецького бізнесу в Україні », – цитує прес-служба міністерства представника Делегації німецької економіки в Україні Олександра Маркуса.

Нагадаємо, японський виробник електрообладнання та автозапчастин «Фуджікура» інвестує 6 млн дол. в будівництво заводу в Яворівському районі Львівської області.

Німецько-український інвестиційний форум, проведення якого в кінці квітня запропонувала уряду України канцлер Німеччини Ангела Меркель, пройде 23 жовтня в Берліні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua