Фабрика «Рошен» переобрала керівництво


Фабрика «Рошен» переобрала керівництво

Наглядова рада ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» (ВКФ) прийняла рішення про призначення Директора підприємства.

Відповідну інформацію опублікувала компанія.

Згідно з повідомленням, Наглядова переобрала Директором фабрики Олександра Білика. Зазначено, що Олександр Білик призначений ще на один рік у зв’язку із закінченням терміну попереднього перебування на посту.

Протягом останніх п’яти років він обіймав цю ж посаду.

Раніше повідомлялося, що ВКФ оновила склад наглядової органу.

ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» входить до п’ятірки найбільших кондитерських підприємств України. На фабриці випускається більше 100 найменувань кондитерських виробів, а загальний обсяг виробництва складає більше 100 тис.тонн на рік.

Корпорація Roshen – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів в корпорації становить 450 000 тонн на рік. До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною. Корпорація Roshen належить президенту України Петру Порошенку, який в ході виборчої кампанії обіцяв її продати. Для продажу цього бізнесу Порошенко привернув інвестиційну компанію Rothschild.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua