Банк "Національні інвестиції" визнано неплатоспроможним


Банк "Національні інвестиції" визнано неплатоспроможним

Національний банк України прийняв рішення про віднесення ПАТ “Банк” Національні інвестиції” до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку від 17 вересня 2015 № 613, повідомляє прес-служба НБУ.

“Непрозорість цілого ряду операцій банку і стрімке істотне скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних і введення в банк куратора”, – йдеться в повідомленні.

Після цього були встановлені факти невідображення ПАТ “Банк” Національні інвестиції “в бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством термін.” За це, згідно з пунктом 3 частини першої статті 76 Закону України “Про банки і банківську діяльність” Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних “, – повідомили в НБУ.

За словами першого заступника Голови Національного банку Олександра Писарука, банки з непрозорою структурою власності найчастіше потрапляють у ФГВФО саме через проведення ризикових і непрозорих операцій, які в результаті призводять до втрати ліквідності.

Відзначається, що Національний банк з особливою увагою відстежує операції банків з непрозорою структурою власності. Крім того, Фонд гарантування вкладів може визнати нікчемними угоди банку, якщо буде доведено, що вони спричинили погіршення фінансового стану установи або настання його неплатоспроможності.

Нагадаємо, Національний банк України визнав неплатоспроможним банк «Фінанси та Кредит», що входить до групи найбільших за активами, після тривалої роботи з його фінансового оздоровлення, в результаті якої акціонер не виконав своїх зобов’язань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua