НАСК “Оранта” відкриває прес-клуб у новому офісі


НАСК “Оранта” відкриває Прес-клуб для журналістів.

Відкритість та доступність інформації - серед пріоритетів діяльності НАСК “Оранта”. Створення Прес-клубу дасть можливість заповнити вакуум інформаційних комунікацій у сфері страхування з таких актуальних питань як тенденції розвитку страхового бізнесу, зміни у законодавчому полі, нові страхові послуги, а також тих, які стосуються безпосередньо діяльності НАСК “Оранта” - її практики та досвіду роботи на ринку страхування, найбільш важливих подій та нововведень.

Як правило, на пошук інформації журналіст спрямовує приблизно половину своїх зусиль. Прес-клуб допоможе журналістам працювати оперативніше, отримувати найбільш цінну інформацію “з перших вуст”, своєчасно повідомляти ділові новини страхового ринку, добувати ексклюзивний журналістський матеріал, концентрувати інформаційні потоки у своїх виданнях.

Перше засідання Прес-клубу відбудеться у новому офісі НАСК “Оранта”, що знаходиться на Солом’янській площі, 2 (про точну дату проведення буде повідомлено додатково).

Довідка:
НАСК «Оранта» – лідер українського ринку класичного страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України), агентську мережу (понад 8,5 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість договорів страхування (понад 4,7 млн.).

Статутний капітал НАСК «Оранта» – 22,3 млн.грн., активи – 107,9 млн.грн., сформовані страхові резерви – 49,3 млн.грн.

За І квартал 2003 року обсяг страхових платежів компанії склав 56,6 млн.грн., страхових виплат – 18,7 млн.грн., чистий прибуток Компанії склав 4317,5 млн.грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Оранта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua