Військові США отримають "злобні" гібриди Oshkosh JLTV замість застарілих Hummer'ів (відео)


Військові США отримають "злобні" гібриди Oshkosh JLTV замість застарілих Hummer'ів (відео)

Американські військові нарешті отримають свіжі автомобілі замість морально застарілих Humvee (HMMWV), які з’явилися на світ ще в далекому 1985 році і добре знайомі звичайної публіці з цивільної версії Hummer.

Компанія Oshkosh Defence з Вісконсіна (США) виграла тендер на постачання 55 000 легких тактичних джипів L-ATV (Light Combat Tactical All-Terrain Vehicle) на загальну суму $ 6,7 млрд.

При першому ж погляді на Oshkosh JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) не можна не відзначити вельми агресивний дизайн. В автомобіль інтегрована фірмова система захисту Core1080 Crew Protection System, яка передбачає повноцінний захист від мін і саморобних вибухових пристроїв. Адаптивна незалежна підвіска дозволяє автоматично або вручну регулювати кліренс автомобіля аж до вражаючих 20 дюймів (51 см).

В якості силової установки буде використовуватися гібридний двигун ProPulse, що поєднує дизельний і електричний блоки. У результаті 6,5 тонний автомобіль зможе проїхати до 480 км від однієї заправки. Вдобавок виробник обіцяє, що Oshkosh JLTV на 70% швидше аналогічних за можливостями конкурентів. Перша партія в 17000 автомобілів у дво- та чотиримісному виконанні надійде в армію США вже в 2018 році, а для повного оновлення парку знадобиться почекати до 2040 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування