Банк Ахметова приєднався до меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів


Банк Ахметова приєднався до меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів

ПУМБ Ріната Ахметова приєднався до меморандуму про реструктуризацію споживчих кредитів в іноземній валюті, запропонованому Нацбанком і Незалежною асоціацією банків України.

Про це йдеться в повідомленні банку.

“Політична і фінансова криза боляче вдарила, в першу чергу, по позичальниках валютних іпотечних кредитів. Ми з самого початку приступили до діалогу з нашими клієнтами, щоб допомогти їм впоратися з ситуацією, пропонуючи кредитні канікули і реструктуризацію боргу, конвертацію позики в національну валюту за пільговим курсом”, – цитує прес-служба голови правління ПУМБ Сергія Черненко.

За його словами, після того як уряд схвалив низку важливих змін у законодавстві України, ми нарешті можемо приєднатися до меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів, запропонованому Національним банком і НАБУ

Як повідомлялося, в травні поточного року НБУ заявив про те, що в Україні почав діяти меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті, який підписали понад десяти банків.

Згідно з меморандумом реструктуризувати свою заборгованість можуть фізособи, які отримували кредит на придбання житлової нерухомості.

Це має бути єдине житло позичальника, в якому він за станом на 1 січня 2014 року зареєстрував своє місце проживання.

Реструктуризації підлягає загальна сума несплачених зобов’язань по основній сумі позики, відсотки і комісії, які в цілому не перевищують 2,5 млн грн за офіційним курсом гривні на 1 січня 2015 року та термін повернення якої станом на 1 січня 2014 не настав.

При цьому повинна бути відсутньою непогашена прострочена заборгованість станом на 1 січня 2014 року або вона врегульована до моменту реструктуризації.

ПУМБ заснований в 1991 році. Найбільшим акціонером банку на початок липня 2015 залишалося ТОВСКМ Фінанс” (92,24%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредити для населення
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua