Як банки борються з хакерами


Як банки борються з хакерами

Після серії гучних атак хакерів, багато банків виробляють більш агресивну тактику боротьби проти кібер-злочинності, в тому числі стратегію «активної оборони».

Законодавство не дозволяє компаніям, які стали жертвами хакерів, здійснювати у відповідь напади на сервери кіберзлочинців, тому тим, хто постраждав доводиться знаходити інші способи боротьби з атаками.

Компанії займаються зміцненням своїх мереж і створенням спеціальних дослідницьких лабораторій. Їх співробітники намагаються не відставати від хакерів у вивченні сучасних шкідливих програм і способів захисту.

«Потужною системи захисту недостатньо. У розпізнанні загрози необхідний людський фактор », – зазначив Остін Бергл, колишній заступник начальника блоку кібербезпеки в ФБР Нью-Йорка.

Банки створили спеціальну групу для обміну інформацією про загрози безпеки. Туди входить 5500 членів, в тому числі JPMorgan Chase, Citigroup, Wells Fargo і HSBC.

Також учасники галузі створили систему оповіщення про кібератаки. За допомогою інструментарію Soltra Edge, користувачі фінансових послуг зможуть отримувати своєчасну інформацію в стандартизованої формі про можливі атаки.

Раніше одна атака обходилася зловмисникам в $1000. Тепер витрати зросли до $50000. Це змушує хакерів замислюватися про доцільність злочинів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua