Для Астра Банку потрібно 127 млн грн


Для Астра Банку потрібно 127 млн грн

Agro Holdings (Ukraine) Limited, донька інвестиційного фонду під управлінням NCH Capital (США) придбала неплатоспроможний Астра Банк з тим, щоб надавати фінансування українським товаровиробникам.

Про це повідомляє прес-служба інвестора.

За умовами операції, компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited зобов’язана привести діяльність банку у відповідність до вимог законодавства України і відновити платоспроможність банку протягом 30 днів, для чого необхідна рекапіталізація в 127 млн грн.

Нагадаємо, договір з уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) про купівлю 100% неплатоспроможного банку за 92,1 млн грн іноземний інвестор підписав 16 липня 2015 р. Крім цієї суми, новий власник відшкодував ФГВФО витрати на введення тимчасової адміністрації у фінустанову.

“Продаж Астра Банк стане сприятливим сигналом для інших іноземних інвесторів про початок відновлення нормальної роботи банківської системи України”, – наводиться в повідомленні прес-служби цитата директора з розвитку бізнесу NCH Advisors Ukraine Inc. Віталія Іванченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua