eBay і PayPal офіційно відокремилися один від одного


eBay і PayPal офіційно відокремилися один від одного

17 липня 2015 eBay і PayPal офіційно стали незалежними компаніями. З цього дня найбільший у світі інтернет-аукціон зосередився на електронній комерції, а платіжна система – на профільному бізнесі глобального рівня.

Про те, що eBay збирається відокремити від себе PayPal, було оголошено ще у вересні 2014 року, проте рада директорів схвалила цю угоду тільки в червні 2015-го.

Сьогодні акції PayPal починають торгуватися на біржі NASDAQ під тікером PYPL, у той час як папери eBay збережуть позначення EBAY.

За словами голови PayPal Дена Шульмана (Dan Schulman), тепер компанія буде прагнути до того, щоб користувачі платіжної системи оплачували з її допомогою покупки товарів і послуг два-три рази на тиждень замість нинішніх двох-трьох разів на місяць.

Крім того, PayPal розраховує збільшити число партнерських компаній, підключених до сервісу, а також зміцнити свої позиції на міжнародній арені за рахунок недавнього придбання служби міжнародних грошових онлайн-переказів Xoom за $890 млн.

Ми вважаємо, що наша технологічна платформа, велика географія і сильний бренд допоможуть PayPal не просто брати участь у разових угодах, а стати частиною фінансового життя споживачів », – зазначив Шульман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua