Samsung запустив тестування свого платіжного сервісу


Samsung запустив тестування свого платіжного сервісу

Samsung офіційно почав тестувати свій сервіс мобільних платежів Samsung Pay, який був представлений на початку цього року. Першою країною, в якій з сьогоднішнього дня стартувало тестування рішення, стала батьківщина компанії – Південна Корея.

Samsung Pay неможливо не порівнювати з його найближчим конкурентом – Apple Pay, який був представлений трохи раніше. Сервіси здаються майже ідентичними, однак основна відмінність в тому, що рішення від Samsung підтримує технології NFC і MST. Технологія MST дозволяє розрахуватися в торговій точці за допомогою смартфона, навіть якщо торговець приймає тільки магнітні картки. Це зручно як для користувачів, так і для продавців, які не планують поки оновлювати термінали.

Samsung Pay дозволяє оплачувати покупки, піднісши смартфон до терміналу з підтримкою NFC, а підтвердити операцію можна за допомогою функції зчитування відбитків пальців (її підтримує новий смартфон Galaxy S6). У додатку Samsung Pay користувач може зберігати всі свої кредитні картки, але фактично платіжні дані не зберігаються на пристрої і не передаються під час транзакції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua