Китайська економічна зона ZACEEZ стане найбільшою в світі базою з виробництва мобільних телефонів


Китайська економічна зона ZACEEZ стане найбільшою в світі базою з виробництва мобільних телефонів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) затвердила ознаки фіктивності емітентів цінних паперів.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Комісія затвердила ознаки фіктивності емітентів цінних паперів на засіданні 10 липня 2015.

Згідно з повідомленням регулятора, до ознак фіктивності відносяться: співвідношення показника капіталізації емітента та інших показників його діяльності, кількість працівників емітента та розміри витрат емітента на оплату праці одного працівника.

Документом також передбачено ознаки, згідно з якими емітент може бути віднесений до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності.

В даний список вноситимуться емітенти, які не дотримуються або навмисно порушують встановлені норми чинного законодавства у своїй діяльності.

Бути виключеним з цього списку емітент може бути у випадку, якщо надасть регулятору документи, що підтверджують усунення підстав для визнання його мають ознаки фіктивності.

Так, формування, ведення та внесення змін до списку буде здійснювати комісія в електронному вигляді та публікувати таку інформацію на своєму веб-сайті.

Документ комісії вже узгоджений з Міністерством фінансів, Державної фіскальною службою і направлений в Міністерство юстиції для проходження державної реєстрації.

Як повідомляло агентство, місія Міжнародного валютного фонду в Україні почала оцінку незалежності та повноважень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua