Обсяги інвестування в елітну нерухомість столиці зросли — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обсяги інвестування в елітну нерухомість столиці зросли

Нерухомість
610
За інформацією аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane, в червні 2015 року обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва, вартістю від 250 тис. дол., склав 4 млн 258 тис. дол. Це на 23% вище результатів травня.
Частка капіталовкладень склала 15% від загальної суми, вкладеної в ринок нерухомості протягом місяця.
“У червні, як ми і прогнозували, зросла активність в сегменті придбання квартир преміум-класу, які і склали основний обсяг ринку елітної нерухомості. Інтерес до заміських будинків трохи знизився порівняно з весною, оскільки багато покупців прагнули завершити угоду до настання літнього сезону”, – повідомила Генеральний директор АН Park Lane Вікторія Барабаш.
Найбільше в елітному сегменті продали квартир – до 90%, зокрема в Печерському районі столиці. Тут купувалися в основному 3-кімнатні апартаменти площею 130-185 кв. м в будинках від 2005 року побудови, як з повним оздобленням, так і без ремонту. Вартість таких пропозицій склала від 1 тис. 900 до 3 тис. 800 дол./кв.м.
В Оболонському районі покупці віддавали перевагу квартирам у сучасних будинках, розташованих уздовж Оболонської набережної та вул. Маршала Тимошенко. Це об’єкти з видовими характеристиками від 90 до 150 кв. м, які були реалізовані за ціною від 1 тис. 600 до 2 тис. 400 дол./кв.м.
За матеріалами:
Столична нерухомість
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас