"Украерорух" домовився з Indra Sistemas про післягарантійне обслуговування автоматизованих систем майже на 1 млн євро


"Украерорух" домовився з Indra Sistemas про післягарантійне обслуговування автоматизованих систем майже на 1 млн євро

Державне підприємство з обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) за результатами відкритих торгів на послуги з ремонту та технічної підтримки автоматизованих систем керування повітряним рухом Aircon 2100 в Харкові і Aircon 2100/2000 в Дніпропетровську вибрав компанію Indra Sistemas (Іспанія), говориться в прес -Релізи “Украеароруха” у п’ятницю.

Indra Sistemas є безпосереднім виробником систем. Контракт був підписаний строком на три роки і передбачає усунення можливих відхилень у роботі системи, а також постачання і заміну запасних частин та ремонт обладнання.

Загальна сума контракту склала EUR997,860 тис., що включає вартість послуг і запасних частин, а також всі витрати, податки, збори та необхідні платежі, які має здійснити “Украерорух”.

“Украерорух” створений в 1992 році. Є основою національної аеронавігаційної системи і об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua