Apple, замовила постачальникам рекордну партію нових iPhone (джерело)


Apple, замовила постачальникам рекордну партію нових iPhone (джерело)

Постачальники американської компанії Apple Inc. отримали від компанії замовлення на рекордно велику партію нових моделей iPhone, які буде представлено пізніше цього року, пише газета Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

За даними джерел, Apple розмістила замовлення на виробництво 85-90 млн пристроїв двох моделей, з екранами в 4,7 дюйма і 5,5 дюйма на період до 31 грудня 2015 року.

Розміри екранів нових моделей ті ж, що в iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Раніше максимальний розмір екранів iPhone 4 дюйма складав.

Для порівняння: первинна кількість нових моделей, замовлених Apple, минулого року, склала 70-80 млн пристроїв, що на той момент було рекордним рівнем.

Попит на моделі iPhone 6 і iPhone 6 Plus виявився високим. У першому півріччі фінансового року, що завершується у вересні, Apple продала 135, 6 млн iPhone, на 43% більше, ніж роком раніше.

Нові iPhone не будуть кардинально відрізнятися від попередніх моделей, відзначають джерела.

Як очікується, в них стане доступна технологія сила торкання, що дозволяє запускати різні функції залежно від сили натискання на екран. Apple, вже використовує цю технологію в Apple Watch і MacBook.

Розміри екранів нових пристроїв, ймовірно, залишиться тим же, що в iPhone 6 і iPhone 6 Plus, зазначають джерела.

За їх словами, Apple може додати в лінійку iPhone, що випускаються в сріблястому, золотом і чорному корпусах, пристрій нового кольору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua