Digital Reasoning побудувала найбільшу нейронну мережу


Digital Reasoning побудувала найбільшу нейронну мережу

Компанія Digital Reasoning, що спеціалізується на когнітивних комп’ютерних технологіях, заявила про побудову найбільшої в світі нейронної мережі з 160 мільярдами параметрів.

Цікаво відзначити, що попередній рекорд Google був представлений мережею з 11,2 млрд параметрів, а Ліверморська національна лабораторія Лоренса зуміла організувати нейронну мережу з 15 млрд параметрів.

Результати досягнень Digital Reasoning в глибинному навчанні і нейронних мережах опубліковані в авторитетному виданні Journal of Machine Learning. Також вона представить свої розробки в ході тридцять другої Міжнародної конференції по машинному навчанню в Ліллі, яка проходить з 6 по 11 липня.

Як зазначає технічний керівник компанії Метью Русел (Matthew Russell), створена нейронна мережа генерує вектор чисел для кожного слова в словнику. Це дозволило Digital Reasoning організувати так звану «словесну математику».

Наприклад, «король» мінус «чоловік» плюс «жінка» дає результат «королева». Є стандартний набір з близько 20 тисяч аналогій слів, на який орієнтуються розробники при тестуванні своїх систем.

Компанія Google зуміла домогтися точності 76,2%. Результат Стенфордського університету склав 75%. А Digital Reasoning обійшла всіх з результатом 85,8%. Це істотне досягнення в галузі, стверджують дослідники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua