Найперспективніші FinTech стартапи Азії


Найперспективніші FinTech стартапи Азії

Азія вважається найперспективнішим ринком для сучасних фінансових технологій. Саме тут з’являються передові рішення в сфері платежів і електронної комерції.

Тим не менш, багато країн регіону потерпають від недостатнього розвитку традиційного фінансового сектора. У цій матеріалі представлені найцікавіші стартапи, готові внести зміни в цій галузі.

Fastacash

Південно-Східна Азія, Індія, Південна Африка

Відкрита API система для банків, платіжних систем MasterCard / Visa / AmEx, операторів зв’язку і систем переказу грошових коштів інтегрована з соціальними мережами і мессенджерами. Вона дає можливість користувачам перераховувати гроші через будь-який месенджер або соціальну мережу, просто використовуючи ім’я людини. Виберіть когось із вашого списку контактів і відправте йому гроші. Система зніме їх з вашого банківського рахунку або карти. Fastacash з недавніх пір інтегрована з Axis Bank – другим за величиною банком в Індії.

Ayannah

Філіппіни

Це один з найбільших сервісів грошових переказів в країні. Він працює через партнерів в 7 тис. Точках продажів. Мікко Перез, гендиректор продукту, як відділень для отримання/відправлення переказів змушений використовувати маленькі магазини, аптеки і навіть ломбарди, через слабо розвиненою банківською мережі.

Це дозволяє йому збільшити темпи розвитку і скоротити витрати.

2C2P

Таіланд, Сінгапур

Це платіжна компанія з Таїланду, яка також працює і в Сінгапурі. Вона прагнути стати аналогом Stripe або PayPal в Південно-Східній Азії. 2C2P активно виходить в інші країни залучає фінансування.

Lenddo

Філіппіни

На Філіппінах немає централізованих агентств по оцінці кредитоспроможності фізичних та юридичних осіб. Ідея кредитування там ще тільки розвивається, і сьогодні кредити видають в основному тільки приватні мікрокредітори, а не банки.

У команди Lenddo є неймовірна кількість ідей, заснованих на аналізі даних мобільних пристроїв і профілів користувачів соціальних мереж. Ці дані можуть бути використані не тільки для кредитування, але і для маркетингу, реклами, управління бізнесом і т.і.

Відділ R&D знаходиться в США, а штаб-квартира на Філіппінах. Крім того, Lenddo недавно відкрив ряд нових офісів в Колумбії та деяких інших країнах. Команда акціонерів виглядає надзвичайно сильною: Accel і Credit Suisse. Їх план полягає у виході на ринки, що розвиваються по всьому світу.

Хмарні POS рішення і сучасні касові апарати:

Mobikon – торгове рішення для Сінгапуру і Індіі. Дає змогу підвищувати продажі завдяки якісному аналітичному функціоналу.

StoreHub прагне стати в Азії аналогом Spotify.

REV – сінгапурська компанія, що спеціалізується на традиційних касових апаратах і торгівлі на валютній біржі.

Детальніше:http://payspacemagazine.com/the-most-promising-startups-fintech-asia.html

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua