Ford відкликає 432 тис. автомобілів через проблеми з програмним забезпеченням


Ford відкликає 432 тис. автомобілів через проблеми з програмним забезпеченням

Ford Motor Co. оголосила про відкликання 432 000 автомобілів Focus, C-Max і Escape 2015 модельного року у зв’язку з проблемами в програмному забезпеченні, через що двигун продовжує працювати незважаючи на спроби водіїв його заглушити.

Як повідомляє Ford Motor Co, у програмному забезпеченні блоку управління електронними системами автомобіля був виявлений баг, через який двигун машини може продовжувати працювати після повороту ключа в положення «вимкнено» і виймання із замка запалювання або після натискання кнопки запуску / вимикання двигуна для припинення роботи.

Компанія Ford, що базується в Дірборні (Мічиган), стверджує, що дана проблема не привела ні до яких інцидентів або нещасним випадків з подальшими травмами. У заяві компанії зазначено, що дилери справлять оновлення програмного забезпечення безкоштовно для споживачів.

Компанія відкликає автомобілі Focus, вироблені в Мічигані в червні 2014 року, C-Max, що зійшли з конвеєра в Мічигані починаючи з квітня 2014 року, а також Escape, зібрані в Луїсвіллі, починаючи з квітня 2014 З підлягають відкликанню 375 000 одиниць було продано в США, 52 000 авто – в Канаді і 5000 – в Мексиці.

Минулого тижня Ford повідомила про відкликання 203 500 автомобілів Transit Connect і Escape в Північній Америці через проблеми з функціонуванням панелі управління і дефектом ременів безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua