Автомобіль Smart Forfour перетворили на крихітний поїзд Smart Forrail (відео)


Автомобіль Smart Forfour перетворили на крихітний поїзд Smart Forrail (відео)

Компанія Mercedes у співпраці з британською фірмою Interfleet, що спеціалізується на залізничних системах, переобладнала невеликий автомобіль Smart Forfour в машину для їзди по рейках.

Незвичайний транспортний засіб названо Smart Forrail, а на його створення пішло півроку. Фахівці встановили на місці стандартних легкосплавних дисків і покришок суцільнометалеві колеса. Кожне з них важить 80 кілограмів.

Зміни також були внесені в рульове керування: воно просто заблоковане. Це необхідно для забезпечення безпеки і виключення можливості повороту коліс під час їзди по рейках.

Відомо, що в рух крихітний поїзд приводиться 1-літровим двигуном внутрішнього згоряння. За процесом їзди по залізничному полотну можна спостерігати на дисплеї усередині салону.

Творці Smart Forrail мали виключно демонстраційну мету. Незважаючи на те, що міні-потяг пройшов успішні випробування на приватній залізниці, експлуатувати його в реальних умовах не планується і неможливо через нормативні та інші обмеження. Нижче можна подивитися відеодемонстрацію оригінального транспортного засобу:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua