0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні вперше позичили ОСББ грошей на утеплення житла


В Україні вперше позичили ОСББ грошей на утеплення житла

У Луцьку підписано угоду між АТ «Укргазбанк» та ОСББ «Барви» про видачу кредитних коштів на утеплення житла, за державною програмою відшкодування 40% вартості матеріалів і устаткування, терміном на 5 років.

Сума позики становить 320,56 тис. грн. Про це повідомили в прес-службі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Зокрема, кошти планується спрямувати на встановлення індивідуального теплового пункту обліку тепла і балансування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання.

«Наш перший кредит був наданий саме в місті Луцьку, де місцева влада вже не перший рік підтримує ОСББ і розробила свою програму компенсації відсоткової ставки за такими кредитами. Таким чином, завдяки старту Державної програми та ініціативи органів місцевого самоврядування в Луцьку, кредит виходить безвідсотковим та й ще обладнання стає на 40% дешевше. Хочу також зазначити, що запроваджена Урядом Програма здійснення заходів з ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження є дієвим інструментом реалізації стратегії термомодернізації власного житлового фонду в Україні », – заявив директор департаменту малого та середнього бізнесу «Укргазбанку» Євген Мецгер.

Зазначимо, раніше чиновники відзвітували про проведення енергоефективних заходів. Зокрема, влада хвалиться кредитами на котли, що працюють на альтернативних видах палива. Позичили цього року чиновники громадянам на ці цілі 50 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua