0 800 307 555
0 800 307 555

Сьогодні поновлюються виплати вкладникам Кредитпромбанку через Ощадбанк


Сьогодні поновлюються виплати вкладникам Кредитпромбанку через Ощадбанк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 10 червня відновить виплати вкладникам ліквідованого Кредитпромбанку (Київ) через відділення Державного Ощадного банку, що входить до групи найбільших.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

У зв’язку з прийняттям дирекцією Фонду рішення від 3 червня “Про початок процедури ліквідації Кредитпромбанку” з 10 червня Фонд починає виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники Кредитпромбанку з 10 червня по 21 липня включно можуть звертатися до установ банку-агента Фонду Ощадбанку.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до відділення Ощадбанку з паспортом та ідентифікаційним номером.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не більше 200 тис. гривень.

Як повідомляло агентство, Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в Кредитпромбанк 3 березня 2015 строком на 3 місяці.

Тимчасовим адміністратором призначений Олександр Тимонин.

2 червня Національний банк прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації Кредитпромбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua