727
Найважливіші цифри і цитати п'ятниці, 29 травня
Найважливіші цифри і цитати п’ятниці, 29 травня:
- “Газпром” пред’явив “Нафтогазу України” претензії про стягнення $8,197млрд
- Платіжний баланс України пішов у мінус на 2,106 млрд дол.
- АМКУ дозволив кіпрському офшору купити більше 50% “Астра Банку”
- В Україні вартість посівної кампанії в 2015 р склала 66,6 млрд грн.
- “Укрзалізниця” призначила на Трійцю 8 додаткових поїздів
Заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик про виплати кредитів, оформлених у проблемних банках
“ФГВФО активізував претензійну роботу, і станом на 7 травня 2015 вів вже 77,9 тис. Судових проваджень на загальну суму 106, 98 млрд грн. Відносно позичальників, що не гасять кредити, оформлені в проблемних банках … навіть у разі введення в банк тимчасової адміністрації або його ліквідації, позичальник повинен продовжувати свої виплати – поки повністю не погасить весь кредит”.
Міністр фінансів України Наталія Яресько про отримання великих податків з багатих людей
“Що стосується фіскальної політики, ідея полягає в тому, щоб знайти спосіб розширити базу не за рахунок простих людей чи бізнесу, а за рахунок вирішення проблем тіньової економіки та брати більше податків з багатих”.
Президент Петро Порошенко про перевірку обгрунтованості підвищення тарифів
“Мною було сформовано доручення, щоб перевірка обґрунтованості встановлення тарифів була максимально прозорою. Необхідно врахувати досвід іноземних держав у цьому питанні. Тарифи повинні бути гнучкими і змінюватися в залежності від ціни на газ. Якщо ціна на газ йде вниз, а зараз вона йде вниз, то і тарифи щоб могли йти вниз”.
Міністр фінансів України Наталія Яресько про обслуговування держборгу
“З 1 січня ми витратили 2,4 млрд дол. на обслуговування держборгу … розмір боргу залишається надмірним і уряд не має наміру просто перекласти цю проблему на майбутні покоління, а пропонує приватним кредиторам зменшення боргу і відсотків по ньому”.
Bloomberg про переговори України з кредиторами
“Комітет приватних кредиторів України запропонував Києву реструктурувати борг через обмін на нові папери з термінами погашення до 2025 року … проте пропозиція не влаштувала Міністерство фінансів України”.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною