11008
Багато нинішніх валютних боржників брали кредити для купівлі двох-трьох квартир
— Кредит&Депозит
В Україні зараз 70 тис. валютних боржників, частина з яких оформила кредити для придбання квартир з «інвестиційною метою».
Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько.
«Щодо питання валютних кредитів, то тут є 70 тис. боржників. Це ми не говоримо про мільйони в цій країні. Друге – велика частина з тих, хто брав ці кредити, це робили для так званих інвестиційних цілей», – зазначила Яресько.
За словами міністра, більшість валютних боржників оформили валютні кредити з метою придбати по дві-три квартири. Так, на думку Яресько, при виплаті валютних кредитів має бути відповідальність як боржника, так і кредитора.
«Кожен банк повинен добровільно проводити реструктуризацію, вимагати з бюджету немає сенсу», – додала вона.
Зазначимо, що в Україні почав діяти меморандум, що дозволяє громадянам врегулювати питання реструктуризації валютних кредитів шляхом переведення їх у гривню у зв’язку з політичною і фінансовою кризою 2014 року.
Крім того стало відомо, що збитки працюючих банків України в I кварталі 2015 р. склали 16,2 млрд гривень.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
У серпні банки видали українцям іпотек на 1,4 млрд грн: у яких регіонах найбільше
Як військовослужбовцю реструктуризувати кредит: пояснення НБУ та ПриватБанку
Sense Bank почав співпрацю з Пенсійним фондом України у межах програми єОселя
Українці найчастіше беруть мікрокредити, щоб «дожити до зарплати» — дослідження
«єОселя» втрачає позиції: більшість українців обирають розстрочку від забудовників
Сума вкладів фізичних осіб у банках перевищила 1,5 трильйона гривень: яка частка у валюті (таблиця)
