Підлітки вибирають великі банки


Підлітки вибирають великі банки

Після отримання паспорта у підлітків з’являється можливість відкривати рахунки в банках. Дослідники компанії JD Power з’ясували, які фінансові установи користуються популярністю серед тінейджерів.

Результати опитування показали, що кращий банк для підлітка, або т.зв. покоління Z (народжені після 1995р.) – це велика кредитно-фінансова установа. Меншою довірою користуються регіональні банки та місцеві фінустанови.

Звіт підтверджує, що такі підходи підлітків засновані на сприйнятті якості великих банків: інфраструктури, пропонованих продуктів, мережі банкоматів, мобільних додатків і онлайн-банкінгу.

Не дивно, що представники покоління Z частіше використовують мобільний банкінг (38%), порівняно з представниками інших вікових груп (у середньому 19%).

Несподіванкою для дослідників стало використання традиційних сервісів. Так, тінейджери відвідують банківські відділення нарівні зі старшими вкладниками. В середньому покоління Z відвідує філію свого банку 12 разів на рік.

«Це не дивно, що покоління Z задоволені веб та мобільними сервісами великих банків. Але їх також влаштовує безпосередній досвід спілкування зі співробітниками, який можуть запропонувати великі фінустанови», – сказав Джим Міллер, представник JD Power.

Головне для підлітків – прозорість банківських сервісів і непомітні технології управління фінансами.

В опитуванні JD Power брали участь 80 тис. споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua