Лукашенко виступає за проведення IPO білоруських підприємств за кордоном


Лукашенко виступає за проведення IPO білоруських підприємств за кордоном

Президент Білорусії Олександр Лукашенко виступає за продаж міноритарних пакетів акцій провідних білоруських підприємств на зарубіжних біржах для визначення їх ринкової вартості.

“Треба опрацювати можливості розміщення акцій провідних підприємств на світових біржах, щоб хоча б прицінитися. Я не кажу, що ми з молотка все продавати будемо – просто прицінитися, знати, чого варті підприємства”, – сказав О.Лукашенко, виступаючи в середу в Мінську із щорічним посланням до білоруського народу і парламенту.

Глава держави висловив переконання, що білоруський фінансовий ринок повинен бути інтегрований у світовий. “Підприємствам і банкам необхідно виходити на світові ринки”, – зазначив він.

Влада Білорусії раніше неодноразово заявляла про необхідність проведення IPO місцевих компаній на закордонних біржах. Зокрема, в 2013 році провести IPO на Франкфуртській фондовій біржі планував автозавод “БелАЗ”. Однак на практиці ці плани так і не були реалізовані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua