ЄС може виділити Україні €95 млн на підтримку малого та середнього бізнесу


ЄС може виділити Україні €95 млн на підтримку малого та середнього бізнесу

Європейський Союз і Україна знаходяться в переговорному процесі про створення програми підтримки малого та середнього бізнесу загальним обсягом 95 млн євро, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі з посиланням на виступ міністра Айвараса Абромавичуса на панельній дискусії, організованій Voxukraine.

«Малому бізнесу потрібен доступ до грошей для розвитку», – цитує прес-служба відомства слова Абромавичуса.

Згідно з повідомленням, 55 млн євро буде спрямовано на розвиток підприємницьких навичок та будівництво інфраструктури підтримки підприємництва.

При цьому решта 40 млн євро будуть надаватися у вигляді дешевих і доступних кредитів.

Також прес-служба повідомила, що Україна має намір приєднатися до системи підтримки підприємництва в ЄС – Small Business Act for Europe.

У грудні 2014 року Україна і Європейський інвестиційний банк підписали дві кредитні угоди – на 200 млн євро для фінансування проектів відновлення інфраструктури Донбасу і на 400 млн євро для відродження малого і середнього бізнесу в країні. Всього в 2015 році ЄІБ має намір виділити Україні понад 1 млрд євро на реалізацію інвестиційних проектів.

Крім того, уряд Канади в лютому 2015 року надав Україні 52 млн дол. на реалізацію проектів у сфері розвитку малого і середнього бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua