Київська влада обіцяє вкладати гроші в "дворові", а не в "урядові" дороги


Київська влада обіцяє вкладати гроші в "дворові", а не в "урядові" дороги

Влада міста змінює підхід до розподілу коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття, концентрують увагу на відновленні міжквартальних та дворових доріг, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов.

“Ми відмовилися від практики вкладення коштів у ремонт “урядових” доріг – основна увага повинна бути приділена житловим кварталам. Всього цього року виділено близько 550 млн грн на ремонт дорожнього покриття. Близько 300 млн ми плануємо витратити на ремонт міжквартальних та дворових проїздів”, – цитує І.Ніконова прес-служба КМДА.

Перший заступник голови КМДА у неділю відвідав двори, на стан територій яких жителі мали найбільше нарікань. Так, у Деснянському районі він оглянув прибудинкову територію і міжквартальні проїзди біля будинків на вул. Закревського, 85А-85Б.

“У підсумку огляду І.Ніконов доручив профільним службам до 20 травня відремонтувати 1625 квадратних метрів дорожнього покриття і 470 квадратних метрів тротуарів”, – йдеться в повідомленні.

У Святошинському районі інспекція пройшла у дворах будинків на вулиці Чорнобильській біля будинків № 24-26. Тут дорожники отримали доручення полагодити 1190 квадратних метрів дворових проїздів і 290 квадратних метрів тротуарів.

Основною проблемою, на думку І.Ніконова, є відсутність будь-якої концепції розвитку прибудинкових територій.

“Багато площі не має функціонального призначення, а її можна було б використовувати, насамперед, для облаштування дитячих і спортивних майданчиків. Я вважаю, що кожен двір повинен отримати власну індивідуальну концепцію розвитку. Міська влада ініціюватиме вирішення цього питання, однак тут нам потрібна допомога мешканців будинків, волонтерів, ініціативних груп киян. Спільно з головами районних адміністрацій та профільними структурними підрозділами КМДА ми найближчим часом відпрацюємо цей проект, звичайно, долучивши жителів “, – розповів І.Ніконов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua