Скільки витратить Київ на пільговиків у 2015 році


Скільки витратить Київ на пільговиків у 2015 році

У деяких маршрутках КП “Київпастрансу” водії відмовляють пенсіонерам у пільговому проїзді, посилаючись на те, що у них в автобусі вже є два пільговики.

У підприємстві пояснюють, що такі обмеження дійсно є, правда, діють вони тільки в маршрутках. А ось у великих автобусах, тролейбусах і трамваях пільговиків перевозять без обмежень.

“У Києві основними видами наземного громадського транспорту є автобусні маршрути звичайного режиму руху, тролейбусні та трамвайні маршрути, на яких КП “Київпастранс” здійснює перевезення пасажирів усіх пільгових категорій без будь-яких обмежень.

Всього в 2015 році буде перевезено 191 555 тис. пасажирів, що мають пільги на проїзд у громадському транспорті, що складе 53% від загальної кількості перевезень пасажирів на суму 829 578 тис. грн.

У держбюджеті на 2015 рік заплановано компенсацію КП “Київпастранс” у розмірі 120 млн грн. Решта суми – це збитки, які понесе підприємство”, – розповів нам Сергій Литвинов, в.о. директора з транспорту КП “Київпастранс”.

Обмеження на перевезення пільговиків у маршрутках пов’язані з тим, що вони введені як додатковий альтернативний вид надання транспортних послуг, і перевезення на них здійснюються на бездотаційній основі, тобто повністю за рахунок перевізника.

“Враховуючи відсутність компенсації збитків від перевезення в режимі маршрутного таксі, КП “Київпастранс” за свій рахунок гарантовано забезпечує перевезення 10% від загальної кількості місць для сидіння пасажирів усіх передбачених законодавством пільгових категорій в автобусах марки Богдан А0.91, А0.92, А144 і МАЗ 103076 за один рейс, тобто 2 людини”, – розповів чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua