Рішення про затвердження голови ДФС переноситься ще на тиждень


Рішення про затвердження голови ДФС переноситься ще на тиждень

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк переніс термін подачі кандидатур на пост голови Державної фіскальної служби на тиждень.

Про це на своїй сторінці в facebook повідомив член спеціальної комісії з відбору кандидатів, координатор платформи “Нова Країна” Валерій Пекар.

“Прем’єр своїм розпорядженням переніс термін подачі кандидатур на тиждень пізніше (попередньо остаточний термін був сьогодні до вечора). Таке рішення дозволяє провести ще одне коло ґрунтовних співбесід з найбільш рейтинговими кандидатами, а також різні додаткові види перевірки, щоб зменшити ризики. Адже посада голови ДФС дуже важлива з точки зору боротьби з корупцією і поліпшення бізнес-клімату, а отже, темпів економічного відновлення. Тому нехай переможе найдостойніший “, – написав Пекар.

Сьогодні в прямому ефірі відбулося відкрите заслуховування 11 кандидатів на посаду голови Державної фіскальної служби (дванадцятий зняв свою кандидатуру).

Кожен з них повинен був відповісти на три питання:

1. Які три основні завдання (KPI) кандидат бачить на своїй посаді?

2. За якими трьома критеріями Уряд і громадськість через рік зможуть оцінити ефективність керівника?

3. Якими мають бути три перші кроки у боротьбі з корупцією нового керівника?

Нагадаємо, спеціальна комісія відібрала 12 кандидатів на пост глави Державної фіскальної служби для участі у фінальному етапі відбору. У шорт-лист увійшли: Геннадій Васюков, Віктор Гладун, Дмитро Деревицький, Юлія Дроговоз, Андрій Коломієць, Олексій Любченко, Максим Мокляк, Роман Насиров, Ігор Петрашко, Оксана Продан, Денис Фудашкін, Ніна Южаніна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua