Стало відомо, коли набудуть чинності гарантії США на другий транш євробондів України в $1 млрд


Стало відомо, коли набудуть чинності гарантії США на другий транш євробондів України в $1 млрд

Кредитні гарантії США на другий транш єврооблігацій України в розмірі $1 млрд набирають чинності 24 квітня 2015 року, повідомляється в доповіді Агентства з міжнародного розвитку (USAID), текстом якого володіє агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Кредитні гарантії застосовні до позики, залученим протягом 30 днів, починаючи з моменту набуття чинності зазначених гарантій, і не перевищують $1 млрд для основної суми боргу. Кредитні гарантії забезпечують 100% виплату позичальником основної суми кредиту і нарахованих по ньому відсотків”, – повідомляється в документі.

У той же час термін, на який поширюються гарантії, не уточнюється.

Як повідомлялося, Україна в середині травня 2014 розмістила гарантовані США єврооблігації на $1 млрд. Прибутковість цінних паперів лише на 28 базисних пунктів перевищила прибутковість казначейських облігацій США і склала рекордно низькі для України 1,844% річних.

Зазначені єврооблігації погашаються 30 квітня 2019. Організаторами випуску виступили інвестбанки JP Morgan і Morgan Stanley.

У квітні-травні 2015 року Україна планувала випустити ще один транш гарантованих євробондів на суму $1 млрд.

У телефонній розмові віце-президент США Джозеф Байден запевнив президента України Петра Порошенка про готовність США надати $1 млрд кредитних гарантій в рамках фінансової підтримки у 2015 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua