США усунуть антидемпінгові мита для української продукції, - Абромавічус


США усунуть антидемпінгові мита для української продукції, - Абромавічус

Уряди України та США домовилися про механізми усунення антидемпінгових мит на американському ринку для українських виробників труб, сталеливарних компаній і підприємств хімічної промисловості.

Про це розповів у Вашингтоні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

«Американська сторона запропонувала кілька рішень, у тому числі у вигляді можливості укладення Suspension Agreements (угод про призупинення дії мит- ред). Це досить важливе досягнення, враховуючи політичну чутливість цих питань», – зазначив міністр.

Він наголосив, що це є компромісним варіантом, оскільки остаточне зняття мит є дуже складним процесом зважаючи на багато політичних та економічних нюансів.

Однак, додав Абромавічус, “далі ми (українська сторона – ред.) будемо працювати над цим”. Антидемпінгові мита були накладені на Україну ще в той час, коли вона не мала статусу ринкової економіки.

«Зараз ми є членами Світової організації торгівлі, а також не купуємо газ за пільговою ціною, що було однією з причин запровадження таких мит, оскільки ми використовували не ринкові механізми», – пояснив міністр.

За словами Абромавічуса, це рішення стало успіхом багаторічних зусиль. “Це питання лобіювався досить давно і з боку уряду, і з боку українських виробників, які є досить серйозними компаніями”, – сказав міністр економіки України. Нагадаємо, що в даний час в США відбувається процес перегляду діючих антидемпінгових мит на вуглецевий гарячекатаний плоский прокат не в рулонах, встановлені в жовтні 2010 року.

В даний час розмір мита коливається в діапазоні 81,43% -237,91%. Також у США діють антидемпінгових мит щодо карбаміду, феросилікомарганцю, нітрату амонію, арматури сталевих труб. У відношенні плоского прокату і сталевих труб підписано угоду про цінові зобов’язання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua