Населення буде оплачувати за повним тарифом лише 27% газу, що використовується для його потреб, - "Нафтогаз"


Населення буде оплачувати за повним тарифом лише 27% газу, що використовується для його потреб, - "Нафтогаз"

Населення України, з 1 квітня 2015 року, буде оплачувати за повним тарифом 7,188 грн/тис. куб. м тільки 27% газу, що використовується для його потреб (як безпосередньо, так і через ТКЕ), свідчать розрахунки НАК “Нафтогаз України”.

Як наголошується в презентації, оприлюдненій на сайті компанії, протягом року (починаючи з 1 квітня) населення України використовує 8,7 млрд куб. м газу в рамках “соціальної норми” (до 200 куб. м на місяць, ціна – 3,6 тис. грн/тис. куб. м). Ще 6,8 млрд куб. м “пільгового” газу буде використано теплокомуненерго для покриття потреб населення (за ціною 2,994 тис. грн/тис. куб. м).

У той же час, населення споживатиме і сплатить за повним тарифом (7,188 тис. грн/тис. куб. м) 2,5 млрд куб. м газу для приготування їжі та підігріву води, ще 3,3 млрд куб. м – для опалення.
Таким чином, в цілому на потреби населення (безпосередньо і через ТКЕ), “Нафтогаз” розраховує направити за рік 21,3 млрд куб. м газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua