Яценюк озвучив суму боргів, яку Україна повинна реструктурувати


Яценюк озвучив суму боргів, яку Україна повинна реструктурувати

Одним з ключових завдань української влади є проведення переговорів щодо реструктуризації частини зовнішньої заборгованості в обсязі 23 млрд дол, яка є тягарем бюджету та економіки в цілому.

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Основне, що потрібно зробити – це реструктуризувати значний обсяг заборгованостей, який у нас зараз ліг складним тягарем на українську економіку. 23 млрд доларів повинні бути реструктуризовані “, – сказав глава уряду.

“Ви розумієте, як йдуть переговори з кредиторами. Кредитори хочуть отримати більше. А я хочу заплатити менше. І ми будемо вести з ними цю дискусію, тому що я буду відстоювати національні інтереси української держави », – запевнив Яценюк.

Прем’єр додав, що зараз Україна переживає непрості часи і знаходиться в найскладніших умовах.

«Ми в складних умовах, і в цих складних умовах ми будемо виконувати нашу спільну програму з Міжнародним валютним фондом, знімати тягар з української економіки та створюючи передумови для зростання економіки. А таке зростання буде, якщо ми виконаємо програму, 2016 рік – це перший рік зростання », – зазначив голова уряду.

Відзначимо, загальний обсяг зовнішнього державного боргу України становить 70 млрд дол. Реструктуризація боргів є однією з вимог ключового кредитора країни – Міжнародного валютного фонду, мета якого – досягнення необхідного співвідношення між обсягом держборгу і ВВП на рівні не більше 71%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua