Києву терміново потрібен новий СІЗО, кошти на його будівництво планується залучити у західних партнерів


Києву терміново потрібен новий СІЗО, кошти на його будівництво планується залучити у західних партнерів

У Державній пенітенціарній службі України заявляють про необхідність побудувати новий слідчий ізолятор Києва за межею міста, система в цілому буде реформуватися, в тому числі, із залученням коштів міжнародних партнерів та донорських організацій.

“Ми всіляко намагаємося, щоб захищалися права ув’язнених, але з іншого боку у нас є проблеми з інфраструктурою і зарплатою наших співробітників”, – сказав журналістам після відвідування Київського слідчого ізолятора заступник міністра юстиції Гія Гецадзе.

У свою чергу виконуючий обов’язки начальника управління Пенітенціарної служби в Києві та Київській області Сергій Сіденко зазначив, що частина будівель Київського (Лук’янівського) СІЗО “морально і фізично застаріла”. За його словами, є будови 1860, 1910 років.

“Назріла нагальна необхідність будівництва нового слідчого ізолятора і, ми вважаємо, не на цій території. Будувати необхідно, і негайно”, – заявив С.Сіденко, пояснивши, що ремонту ці будівлі не підлягають.

Разом з тим він додав, що на території Лук’янівського СІЗО побудований новий корпус, в якому утримуються жінки, заарештовані і засуджені.

Відповідаючи на запитання про те, коли буде побудований новий Київський слідчий ізолятор, заступник міністра юстиції сказав: “Перший камінь нового СІЗО не знаю, коли буде. Але коли треба було побудувати – вчора”.

На уточнююче запитання про те, звідки будуть братися кошти на будівництво нового слідчого ізолятора і в цілому на реформування пенітенціарної системи України, Г.Гецадзе сказав: “Ми зараз розробляємо план і хочемо просити західних партнерів і донорські організації, щоб вони взяли участь в інфраструктурних проектах”.

“Я як посадова особа, як громадянин і як житель Києва хотів би, щоб СІЗО було за межами Києва”, – додав у свою чергу С.Сіденко.

Він зазначив, що розміщення слідчого ізолятора в центрі міста поруч з житловими будинками викликає незручність для місцевих жителів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua