«Надра України» не має наміру відмовлятися від розробки родовищ сланцевого газу


«Надра України» не має наміру відмовлятися від розробки родовищ сланцевого газу

“Надра України” не має наміру відмовлятися від розробки родовищ сланцевого газу на території Юзівської і Олеської площ.

Про це повідомили у компанії.

Згідно з повідомленням, компанія спростовує недостовірну інформацію деяких ЗМІ, які 15 квітня повідомили, що «Надра України» має намір відмовитися від участі у розробці сланцевих родовищ на зазначених площах.

«Незважаючи на те, що у даній інформації не наведено жодного посилання на компетентне джерело або коментар компанії «Надра України» офіційно інформують про те, що жодних рішень про відмову від участі у ТОВ «Надра Юзівська» і ТОВ «Надра Олеська» компанією не приймалося», – наголошується в повідомленні.

Причому компанія наголосила, що український уряд, керуючись інтересами держави, зацікавлений у співпраці з іноземними інвесторами.

24 січня 2013 року було підписано угоду між компанією Shell і «Надра Юзівська» про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській площі у Харківській і Донецькій областях. «Надра України» володіє 90% «Надра Юзівська», у свою чергу маловідомій компанії «СПК-Геосервіс» належить 10%.

5 листопада 2013 року було підписано угоду про намір здійснювати видобуток сланцевого газу на заході країни між американською нафтогазовою компанією Chevron і «Надра Олеська», яка також на 90% належить компанії «Надра України».

Національна акціонерна компанія “Надра України” є провідною компанією у сфері геологорозвідувальних робіт в Україні та володіє 20 спеціальними дозволами на користування нафтогазоносними надрами (ресурсна база яких становить 47 млн тонн умовного палива), 120 свердловинами на відновлення, 16 першочерговими ділянками під бурові роботи на нафту і газ, 40 ділянками для проведення сейсмічних досліджень. Крім того, розроблені 23 бізнес-проекти на перспективні ділянки надр.

До складу компанії входять 13 геологорозвідувальних і спеціалізованих підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua