"Мотор січ" оголосило про зміни в інформації про власників акцій


"Мотор січ" оголосило про зміни в інформації про власників акцій

ПАТ “Мотор січ” оголосило про зміни в інформації про власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків.

А саме, власник акцій – фізичної особа, що володіла пакетом акцій у розмірі 317 115 шт. (15,26% голосуючих акцій) збільшив за рахунок купівлі свій пакет акцій. В результаті – пакет акцій склав 317 888 шт. (15,30% голосуючих акцій). Відповідне повідомлення розміщено Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з інформацією на сайті “Мотор січ” про акціонерів, які володіють 10% і більше статутного капіталу, на 20 березня 2015, 15,26% акцій у статутному фонді володів Вячевлав Богуслаєв – колишній керівник ПАТ “Мотор січ”.

“Мотор січ” – одне з найбільших у світі підприємств, що випускають авіаційні двигуни для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. До складу товариства входять “Запорізький машинобудівний завод”, “Запорізький машинобудівний завод ім. В.І Омельченко”, “Сніжнянський машинобудівний завод”, “Волочиський машинобудівний завод” і авіакомпанія “Мотор січ”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мотор Січ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua