Олігархічна система в Україні заважає іноземним інвестиціям, - Немиря


Олігархічна система в Україні заважає іноземним інвестиціям, - Немиря

У Європі відкрито говорять, що олігархічна система в Україні перешкоджає прямим іноземним інвестиціям.

Як передає власний кореспондент, про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря, коментуючи журналістам основні моменти конференції, що відбулася в середу у Брюсселі і була присвячена економічній ситуації в Україні.

“Є бачення того, що треба робити речі, незважаючи на те, що є війна, а з іншого боку – саме тому, що є війна. Вони вимагають сміливості, про що говорив єврокомісар Ган. Одна з цих речей це те, що називається олігархічні інтереси й олігархічна система. У нас не дуже багато про це говорять на вищому рівні”, – сказав він.

Немиря наголосив, що подолання олігархічної системи “уможливить реформи всередині країни і, відповідно, внутрішні інвестиції, це є і передумовою серйозних зовнішніх прямих іноземних інвестицій”.

Іншим моментом, який пролунав в ході конференції і “який насторожує”, український політик назвав той, що “ми знову побачили, хоча і не в жорсткій формі, але знову підняття теми про тристоронність з точки зору можливості двох інтеграцій одночасно”. “Дуже важливо, що сказав Ган, що не може йти мова про нові переговори не лише тому, що більшість країн вже ратифікували цю угоду, а й тому, що дві інтеграції – інтеграція з Євразійським союзом і ЄС – є несумісними. У той же час є сумісними інтеграція до ЄС і підтримання торгівельних відносин з іншими країнами, зокрема з тими, які входять до СНГ”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua